Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
PHILIPS 50PUS8500 - TV 50" 4K UHD QLED Smart Ambilight
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | PHILIPS |
| Energieklasse | F |
| Grootte scherm in cm | 127cm |
| Grootte scherm | 50" |
| Resolutie | Uhd 4K |
| Visualización | QLED |
| Smart TV | Smart TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 1,52 - 1,78M |
| Bluetooth | Ja |
| HDR | Hdr 10 |
| Wifi | Ja |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-T / TNT_HD, DVB-S2, DVB-S, DVB-C |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 3 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 1 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Ja |
| Programmeerbare slaapstand | Ja |
| Geluidsresolutie | 2x10W |
| Schermfrequentie | 60Hz |
| Toebehoren. | Inclusief Batterijen, 1 Afstandsbediening |
| Ruimte tussen tv-stands | 81cm |
| Ambilight | Ja |
| Common interface | Ci + |
| Productgewicht | 14kg |
| Muursteun | I3, I2, F3, F2, D3, D2 |
| Afmetingen product | H 71,3cm x L 111,1cm x D 28cm |
| Afmetingen pakje | H 78 cm x L 124 cm x W 13,3 cm |
| Brutogewicht | 12,45kg |
| Artikelcode | 10014555 |
Rated 5 van de 5 door Lamia uit Super fonctionalités J’ai acheté cette article et je suis trés contente, elle marche bien et la lumière de led avec le multis couleurs derrière le tv c’est trés mignons merci beacoup 🥰❤️💯💐💐💐bon courage à tous.
Datum plaatsing: 2026-04-05
Rated 5 van de 5 door Marie Laure uit Très bon produit Rien à signalé tout est parfait, très bon produit.
Datum plaatsing: 2026-04-03
Rated 5 van de 5 door Reno uit Super Très bonne écran très fonctionnel et belle qualité d'image et de son je recommande
Datum plaatsing: 2026-03-28
Rated 5 van de 5 door Chacha uit Électroménager J'ai acheté le mois dernier un lave linge et un lave vaisselle top Le mois d avant une télévision Contente de mes achats
Datum plaatsing: 2026-03-26
Rated 5 van de 5 door Lilysun uit Très agréable pour les yeux la fonction ambilight TV philips achetée récemment ambilight smart TV très fonctionnelle sauf Youtube qui ne fonctionne pas et je n'arrive pas à régler le son
Datum plaatsing: 2026-03-24
