Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
TV QLED 50" TCL 50P79K
379€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | TCL |
| Energieklasse | F |
| Grootte scherm in cm | 127cm |
| Grootte scherm | 50" |
| Resolutie | Uhd 4K |
| Weergave | QLED |
| Smart TV | Google TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 1,52 - 1,78M |
| Bluetooth | Ja |
| HDR | Hdr 10 |
| Wifi | Ja |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-S2, DVB-C |
| Helderheid | 430Nits |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 3 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 3 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Nee |
| Programmeerbare slaapstand | Ja |
| Geluidsresolutie | 2x10W |
| Schermfrequentie | 60Hz |
| Toebehoren. | 1 télécommande avec piles |
| Ruimte tussen tv-stands | 85,2cm |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Productgewicht | 8,4kg |
| Muursteun | I3, I2, F3, F2, D3, D2 |
| Afmetingen product | H 69,7cm x L 111,1cm x D 28cm |
| Afmetingen pakje | H 77,5 cm x L 126,5 cm x W 13,5 cm |
| Brutogewicht | 12,8kg |
| Artikelcode | 10018707 |
