Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
APPLE WATCH S8 45mm GPS Zwart - Refurbished grade Uitstekende staat
209€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Type | Smartwatch |
| Visualización | OLED |
| Resolutie | 352x430 |
| Capaciteit van de batterij | 282 |
| Autonomie | 18h |
| Muziekopslag | Ja |
| Micro | Ja |
| App notificaties | Ja |
| Activiteitencontrole | Ja |
| Hartslagbewaking | Ja |
| Bloedoxygenatie | Ja |
| Slaap volgen | Ja |
| Stressbeheersing | Ja |
| Menstruatiecyclus volgen | Ja |
| Sportmodi | 18 |
| Geïntegreerde gps | Ja |
| NFC | Ja |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wifi | Ja |
| Waterdichtheid | Nee |
| Beschrijving markering | Scherm 1,77” OLED ; 352 x 430 pixels Bluetooth 5.3 ; GPS ; Wifi ; Sportmodi ; Tot 18 uur autonomie ; Hartslag-, slaapmonitoring, Belfunctie/SMS: Ja ; Geheugen: 32GB Grade A+ |
| Afmetingen product | H 4,5 cm x L 3,8 cm x D 0,1 cm |
| Afmetingen pakje | H 20 cm x L 25 cm x W 35 cm |
| Productgewicht | 51,5g |
| Brutogewicht | 0,38kg |
| Lichaam DAS | 0,31 |
| Ledematen DAS | 0,55 |
| Artikelcode | 10017025 |