Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Smartphone XIAOMI Redmi Note 15 5G 256GB Zwart
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | XIAOMI |
| Model | Redmi Note 15 5G |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| bedekking | Ja |
| Visualización | AMOLED |
| Grootte scherm | 6,77" |
| Grootte scherm in cm | 17,2cm |
| Processor | Snapdragon 6 Gen 3 |
| Type processor | 2,4 Ghz Octo-Core |
| RAM-geheugen | 8Go |
| Interne opslag | 256Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Microsd-Poort Tot 1 Tb |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, Micro |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Galileo, Bds |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 5 520 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 108Mp |
| Selfie camera | 20Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip65 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,4 cm x L 7,54 cm x D 0,73 cm |
| Afmetingen pakje | H 4,2 cm x L 9 cm x W 18 cm |
| Productgewicht | 178g |
| Brutogewicht | 0,355kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10017011 |
Rated 5 de 5 de Christian par Satisfait Je suis très satisfait du téléphone et de l achat très bon magasin et très bonne qualité prix
Date de publication: 2026-04-17
Rated 5 de 5 de Zora Girard par Très satisfaite Très satisfaite et contente de l'achat chez électro
Date de publication: 2026-04-15
Rated 5 de 5 de sandr95 par Très bon smartphone Aucun problème rencontré jusqu'à présent. Bon arpport qualité-prix
Date de publication: 2026-04-08
Rated 5 de 5 de Coco6315 par Super fonctionnalité Téléphone au tactile très sensible très rapide j'adore
Date de publication: 2026-04-03
Rated 5 de 5 de loro par un bon compromis Bon rapport qualité prix et téléphone fonctionnel.il faut juste désactiver quelques paramètres pour ne pas être envahi de suggestions ou publicités permanentes
Date de publication: 2026-03-31