Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
SANEO P3 zwembadrobot – Voor bodem en wanden
399€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Grootte (m²) | 200m² |
| Diepte zwembad | 3m |
| Reinigingszones | Bodem + Muren + Waterlijn |
| Maximale helling % maaiprincipe | 10 |
| Horizontale waterlijnreiniging | Ja |
| Oplaadtijd (Uur) | 3,5 |
| Cyclustijd (min) | 180min |
| Zuigkracht (m³/h) | 12m³/h |
| Debiet / zuigkracht (LPH) | 10 000l/h |
| Filterniveau (micron) | 300 |
| Detectie van obstakels | Nee |
| Cartografie | Nee |
| Adaptieve reiniging | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Onderwater communicatie | Nee |
| Laadstation | Nee |
| Caddy | Nee |
| Aanvullende kenmerken | ° 4 modi: Muren, Waterlijn, vloer of automatisch ° Reservoir: 4L ° Nauwkeurige controle met gyroscoop en ultrasone sensoren ° Ideaal voor ingegraven zwembaden van alle vormen en oppervlakken (vinyl, cement, glasvezel, tegels ...) |
| Afmetingen product | H 21,8 cm x L 43 cm x D 40 cm |
| Afmetingen pakje | H 27,3 cm x L 44,5 cm x W 48 cm |
| Nettogewicht | 10,5kg |
| Brutogewicht | 11,5kg |
| Wettelijke garantie België | 24 |
| Artikelcode | 10016414 |