Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Zwembadrobot AIPER SCUBA SE
139€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Grootte (m²) | 80m² |
| Maximale lengte (m) | 9m |
| Diepte zwembad | 3m |
| Reinigingszones | Bodem |
| Maximale helling % maaiprincipe | 0 |
| Horizontale waterlijnreiniging | Nee |
| Autonomie | 90min |
| Oplaadtijd (Uur) | 3 |
| Debiet / zuigkracht (LPH) | 75l/h |
| Filterniveau (micron) | 180 |
| Detectie van obstakels | Nee |
| Cartografie | Nee |
| Adaptieve reiniging | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Onderwater communicatie | Nee |
| Laadstation | Nee |
| Caddy | Nee |
| Afmetingen product | H 17 cm x L 27,9 cm x D 34,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 41 cm x L 32 cm x W 19 cm |
| Nettogewicht | 13kg |
| Brutogewicht | 13kg |
| Wettelijke garantie België | 24 |
| Artikelcode | 10008321 |
Rated 5 van de 5 door Steph uit Fait parfaitement son travail juste que la batterie se décharge vite donc on le met 2 fois dans la journée
Datum plaatsing: 2026-05-03
Rated 3 van de 5 door Clo 83 uit Pas extraordinaire Le robot piscine SCUBA SE n est pas extraordinaire. Se décharge assez rapidement environ après 50 minutes d’utilisation. Impossible de trouver en pièces détachées les petites brosses qui sont sous l appareil. Si vous voulez un robot utile, je vous incite à y mettre le prix!
Datum plaatsing: 2026-04-27
Rated 5 van de 5 door Patoche uit Super satisfaisant Top le robot fait le Job ! Je recommande le produit ! Livraison dans les délais !
Datum plaatsing: 2026-04-17
Rated 5 van de 5 door stemilion uit Robot piscine Je suis très content de ce petit robot de piscine.
Datum plaatsing: 2026-04-15
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Robot au top 👌 Très léger ! il aspire même le sable ! Facile à nettoyer il est super 👍
Datum plaatsing: 2026-04-13