Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
Samsung Galaxy S24 256 GB - Refurbished Grade goede staat – Zwart
649€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 1 jaar
Tot mei 2027
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | Galaxy S24 Ultra |
| Systeem | Androïd 14 |
| Lanceringsjaar | 2024 |
| bedekking | Ja |
| Schermdefinitie | QHD |
| Grootte scherm | 6,2" |
| Grootte scherm in cm | 15,64cm |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Type processor | 3,39 Ghz Octo-Core |
| RAM-geheugen | 12Go |
| Interne opslag | 256Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Optiek X6 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| NFC | Ja |
| Autonomie in gesprekmodus (u) | 30h |
| Autonomie | 30h |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 200Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Aluminium Frame En Glazen Achterkant |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Cable de charge |
| Afmetingen product | H 16,23 cm x L 7,9 cm x D 0,86 cm |
| Afmetingen pakje | H 2,6 cm x L 9,6 cm x W 18,8 cm |
| Productgewicht | 232g |
| Brutogewicht | 0,279kg |
| Staat | Refurbished Grade Eco |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1,1 |
| Categorie (SAT) | A |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | Graad ECO Toestel: zichtbare krassen en/of stoten. Scherm: kan microkrasjes vertonen, onzichtbaar wanneer het toestel aan staat. Geleverd met nieuwe, passende accessoires (nieuwe kabel). Refurbished product, gereset en getest op meer dan 35 controlepunten. 24 maanden garantie geldig bij ELECTRO DEPOT. |
| Artikelcode | 10018165 |
