Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
EDENWOOD ED65EA12UHD-EL - TV 65" UHD 4K QLED Smart
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Energieklasse | E |
| Grootte scherm in cm | 165cm |
| Grootte scherm | 65" |
| Resolutie | Uhd 4K |
| Visualización | QLED |
| Smart TV | Smart TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 1,97 - 2,30M |
| Bluetooth | Ja |
| HDR | Hdr 10 |
| Wifi | Ja |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-T / TNT_HD, DVB-S2, DVB-S |
| Lichtsterkte | 270Nits |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 3 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 0 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Ja |
| Programmeerbare slaapstand | Ja |
| Geluidsresolutie | 2x10 W |
| Schermfrequentie | 60Hz |
| Toebehoren. | 1 Afstandsbediening |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Nettogewicht met inbegrip van voet (kg) | 11,6kg |
| Muursteun | I3, F3, D3 |
| Afmetingen product | H 86,96cm x L 144,45cm x D 25,95cm |
| Afmetingen pakje | H 95 cm x L 161 cm x W 15 cm |
| Brutogewicht | 18,1kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10011920 |
Rated 3 van de 5 door Patasky uit Beetje teleurgesteld Ik heb dit gekocht en vind de beeldkwaliteit ondermaats, er is op veel programma's en films een rode gloed rond en in het gezicht. Misschien is dit weg te krijgen via de instellingen maar heb al vanalles geprobeerd zonder resultaat. Indien dit wel weg te krijgen is graag mij laten weten hoe dit moet.
Datum plaatsing: 2026-03-31
Rated 4 van de 5 door Francky11 uit Bonne fonction Bon achat a voir pour la suite.....................
Datum plaatsing: 2026-03-19
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Très content Très content de ma télé. Très bon rapport qualité/ prix
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 4 van de 5 door LaSéqeinceduSpectateur uit 4 sur 5 mais manque un guide TV agréable à regarder mais je regrette de ne pas avoir eu un guide d'utilisation de la télécommande. Environ un tiers des boutons me sont inconnus.
Datum plaatsing: 2026-03-06
Rated 5 van de 5 door gerard 7622 uit avis donné pour un simulateur de vol très content de ces 3 tv 65 " a prix raisonnables. Ils sont parfaits pour un simulateur de vol
Datum plaatsing: 2026-03-06
