Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Smartphone MOTOROLA G15 Power 512GB Zwart + Hoesje + Gehard Glas
174€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MOTOROLA |
| Model | Moto G15 Power |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2024 |
| bedekking | Ja |
| Visualización | LCD |
| Grootte scherm | 6,72" |
| Grootte scherm in cm | 17,07cm |
| Processor | Mediatek Helio G81-Ultra |
| Type processor | 2,0 Ghz Octa-Core |
| RAM-geheugen | 8Go |
| Interne opslag | 512Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Microsd-Poort Tot 1 Tb |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| Type simkaart | Nano |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Galileo, Bds, Qzss |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 6 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 8Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Ja |
| behuizing | Leren achterkant |
| Bestendigheid | Ip54 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,56 cm x L 7,59 cm x D 0,88 cm |
| Afmetingen pakje | H 10 cm x L 6,5 cm x W 18,3 cm |
| Gewicht | 203g |
| Brutogewicht | 0,45kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 8.1 |
| Artikelcode | 10014575 |
Rated 5 de 5 de antoine par super , mieux qu'un telephone j'ai fait un bon achat; il m'appelle quand je suis la et je peux parler dessus il me reponds , super telephone, avant je parlais au telephone, mais avec celui la, c'est lui qui m'appelle et me dit allo comment ca va, si je dois en acheter un autre moi je le prends pour qu'ils se parlent entrent eux
Date de publication: 2026-03-16
Rated 5 de 5 de Cliente par Correcte Smartphone conforme, rien à signaler. Début d'utilisation.
Date de publication: 2026-03-05
Rated 5 de 5 de G 15 par Téléphone Motorola C15 Le Motorola G15 offre d'excellentes performances, une grande capacité de mémoire de 512 Go et une autonomie idéale pour regarder des films et jouer à des jeux. Merci beaucoup pour ce produit.
Date de publication: 2026-03-04
Rated 5 de 5 de bretzel par Téléphone Très satisfait de mon achat, je recommande vivement
Date de publication: 2026-02-24
Rated 5 de 5 de pat pat par Smartphone agréable bonne mémoire vive Smartphone de qualité,très fluide et doux a utiliser ....un tas de petites options afin d améliorer les performances
Date de publication: 2026-02-08
