Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
SMART TECH 65QG06K - TV 65" UHD 4K QLED Google TV
430€02
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | SMART TECH |
| Energieklasse | E |
| Grootte scherm in cm | 165cm |
| Grootte scherm | 65" |
| Resolutie | Uhd 4K |
| Technologie TV | Qled |
| Smart TV | Google TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 1,97 - 2,30M |
| Bluetooth | Ja |
| HDR | Hdr 10 |
| Wifi ingebouwd | Geïntegreerd |
| Tuner | Dvb-T/T2/C/S/S2 |
| Contrast | 4000:1 |
| Lichtsterkte | 320Nits |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 3 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 0 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Nee |
| Programmeerbare slaapstand | Ja |
| Geluidsresolutie | 2x10W |
| Schermfrequentie | 60Hz |
| Toebehoren. | 1 Afstandsbediening |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Nettogewicht met inbegrip van voet (kg) | 12,1kg |
| Muursteun | I3, F3, D3 |
| Afmetingen product | H 87,81cm x L 144,45cm x D 31,02cm |
| Afmetingen pakje | H 95 cm x L 161 cm x W 15 cm |
| Brutogewicht | 18,1kg |
| Artikelcode | 10017313 |