Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
EDENWOOD ED65A13UHD-MM - TV 65" UHD 4K SMART
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Energieklasse | F |
| Grootte scherm in cm | 165cm |
| Grootte scherm | 65" |
| Resolutie | Uhd 4K |
| Visualización | Led |
| Smart TV | Smart TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 1,97 - 2,30M |
| Bluetooth | Ja |
| HDR | Hdr 10 |
| Wifi | Ja |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-T / TNT_HD, DVB-S2, DVB-S |
| Helderheid | 310Nits |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 3 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 0 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Ja |
| Programmeerbare slaapstand | Ja |
| Geluidsresolutie | 2x10 W |
| Schermfrequentie | 50Hz |
| Toebehoren. | 1 Afstandsbediening |
| Ruimte tussen tv-stands | 122,8cm |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Productgewicht | 27kg |
| Muursteun | I3, F3, D3 |
| Afmetingen product | H 88,2cm x L 144,5cm x D 24cm |
| Afmetingen pakje | H 88,5 cm x L 154,5 cm x W 12,7 cm |
| Brutogewicht | 17,1kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10011919 |
Rated 5 van de 5 door Mimi uit Super tv Super télé une belle image un super son je recommande
Datum plaatsing: 2026-04-03
Rated 5 van de 5 door gemoets uit fonctionnel J'ai acheter cet article et j'en suis très content
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 4 van de 5 door Neuneu69 uit Facile d utilisation J' ai acheté le modèle pour son prix avec ses caractéristiques recommande et les couleurs pal malgré les réglages
Datum plaatsing: 2026-03-29
Rated 4 van de 5 door Jeje35 uit Bon achat J en suis content seul point négatif la commutation de la télécommande pas au top
Datum plaatsing: 2026-03-11
Rated 1 van de 5 door Sousou uit Pas satisfaite J'ai acheter cet article je suis pas satisfait le qualité d'image pas de tout beau floue.
Datum plaatsing: 2026-03-06
