Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Stoomgenerator CALOR SV9203C0
189€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | CALOR |
| Max. druk | 7,5bar |
| Stoomdebiet (g/min) | 130g/min |
| Vermogen (W) | 2 800W |
| Inhoud | 1,8L |
| Afneembaar reservoir | Ja |
| Choice of Temperature and Steam | Automatish |
| Verticaal gladstrijken | Ja |
| Lengte van de snoer | 1,6m |
| Antikalk | Kalkverzamelaar |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Vergrendeling | Ja |
| Aanvullende kenmerken | ULTRA-KRACHTIG, 100% VEILIG VOOR ALLE STOFFEN* Geef uw kleding de beste stoomkracht met het stoomstation Express Protect. Dit hoogrendement stoomstation is uitgerust met een uitneembare kalkcollector voor eenvoudig onderhoud en een technologie zonder instellingen voor 100% veilig strijken zonder risico op brandplekken. Tot slot garandeert de Durilium Airglide Autoclean-technologie een uitzonderlijke glijervaring. * alle strijkbare stoffen ULTRA-KRACHTIG Maximale druk van 7,5 bar voor uitzonderlijke resultaten in een mum van tijd. OPTIMALE EFFICIËNTIE De 7,5 bar pomp zorgt voor uitzonderlijke resultaten in een oogwenk. PERFECTE RESULTATEN De continue stoomafgifte van 130 g/min verwijdert moeiteloos kreukels voor uitzonderlijke resultaten, dag na dag. KRACHTIGE STOOMSTOOT De krachtige stoomstoot van 520 g/min bestrijdt zelfs de hardnekkigste kreukels. GEFABRICEERD IN FRANKRIJK Dit stoomstation wordt vervaardigd in Frankrijk, in onze Calor-fabriek in Pont-Evêque, gelegen in de Isère. 100% VEILIG IN GEBRUIK Moeiteloos en zorgeloos strijken van elk type stof: de perfecte combinatie van stoom en temperatuur zonder brandgevaar. GEZUIVERDE KLEDING De combinatie van warmte en stoom uit de zoolplaat doodt 99,9% van de bacteriën voor optimale hygiëne. PERFECTE GLIJDING De Durilium AirGlide-zoolplaat biedt een uitzonderlijke glijervaring voor moeiteloos en aangenaam strijken, dankzij een optimale stoomverdeling en een zelfreinigende Autoclean-coating die zorgeloos onderhoud garandeert. VERTICALE STOOM De verticale stoomfunctie heeft een ultrasnelle opwarmtijd van slechts 30 seconden, ideaal voor last-minute opfrissingen zodat u er altijd perfect uitziet. STILLE POMPTECHNOLOGIE Geniet van ultiem comfort en aangenamer strijken dankzij de geavanceerde stille pomptechnologie. PRAKTISCH EN UITNEEMBAAR WATERRESERVOIR Het uitneembare waterreservoir van 1,8 L kan op elk moment tijdens het strijken worden bijgevuld. EENVOUDIG EN VEILIG TRANSPORT Het vergrendelingssysteem biedt gemakkelijke en veilige opberg- en transportmogelijkheden. |
| Continu navulbaar | Ja |
| Afmetingen pakje | H 31 cm x L 28,5 cm x W 40 cm |
| Afmetingen product | H 29,4 cm x L 39,8 cm x D 24,3 cm |
| Nettogewicht | 3,6kg |
| Brutogewicht | 3,8kg |
| Artikelcode | 979043 |
Rated 4 de 5 de Marie par Fonctionnelle Il faut s’y habituer mais j’en suis contente!On ne peux pas brûler les tissus
Date de publication: 2026-04-29
Rated 5 de 5 de Ggoubet par Calor centrale vapeur Efficace et facile a mettre en fonctionnement. Attente chauffe rapide
Date de publication: 2026-04-27
Rated 5 de 5 de dom51 par très bon produit j'ai acheté ce produit le mois dernier et j'en suis très content
Date de publication: 2026-04-23
Rated 3 de 5 de Marc par Peut mieux faire J'ai acheté cet article le mois dernier et il ne correspond pas tout à fait à ce que j'attendais. Je trouve la pression en mode normal un peu limite et bien souvent je suis obligé de sélectionner le mode "Max". Quant à l'utilisation verticale, ce n'est pas probant. Par ailleurs la pompe est loin d'être silencieuse. J'espère que l'appareil n'a pas un défaut.
Date de publication: 2026-04-14
Rated 5 de 5 de Mic par Citez meilleur sur Que Choisir Très content de cet article Meilleur marque des fers a vapeur
Date de publication: 2026-03-31