Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
PC-monitor AOC 27" Q27G42ZE-QHD 240Hz
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AOC |
| Grootte scherm | 27" |
| Grootte scherm in cm | 68,58cm |
| Gebruik | Gaming |
| Curved | Nee |
| Schermformaat | 16/9 |
| Paneeltype | Fast Ips |
| Schermafwerking | Antireflectie |
| Helderheid | 300Nits |
| HDR | Hdr 10 |
| Responstijd (ms) | 0,3 Ms |
| Aansluittechniek | Displaypoort, Jack 3.5, Hdmi |
| Toebehoren. | 1 Hdmi-Kabel, 1 Display Port-Kabel |
| Schermfrequentie | 240Hz |
| Bluelight filter | Ja |
| Inklapbare voet | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| VESA-norm | 100X100 |
| Energieklasse | F |
| Nettogewicht | 3,84kg |
| Brutogewicht | 6,1kg |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | Beheers het spel met de 27" QHD Fast IPS-monitor, voorzien van een verversingssnelheid van 240 Hz (OC 260 Hz), een reactietijd van 1 ms (grijs naar grijs) en AdaptiveSync-technologie voor vloeiende en responsieve gameplay. De Q27G42ZE-monitor beschikt over een ultrasnelle verversingssnelheid van 240 Hz (OC 260 Hz), een reactietijd van 1 ms (grijs naar grijs) en een lage input-lag voor een uiterst responsieve spelervaring. Het Fast IPS-paneel levert scherpe beelden, terwijl AdaptiveSync- en HDR10-technologieën de helderheid en vloeiendheid verbeteren. Ontworpen voor e-sports, wordt zijn stabiele voet aangevuld met een robuuste configuratie voor intense wedstrijden. Compatibel met PS5 / Xbox X en Xbox S 2560x1440 @120HZ HDMI 2.0 |
| Afmetingen product | H 44,97 cm x L 61,39 cm x D 19,76 cm |
| Afmetingen pakje | H 45,4 cm x L 69 cm x W 12,4 cm |
| Artikelcode | 10010548 |
Rated 5 de 5 de franck par Super J en suis très contente écran pc gamer fonctionne bien
Date de publication: 2026-04-12
Rated 5 de 5 de jp62 par Écran gaming A voir combien de temps il va être fonctionnel dans les mois/année à venir
Date de publication: 2026-04-12
Rated 5 de 5 de pat22 par Juste parfait J’utilise le AOC Q27G3XMN à la fois pour jouer sur PC et travailler, et je suis vraiment impressionné par ce moniteur :
Date de publication: 2026-02-23
Rated 5 de 5 de Warrior973 par Meilleur rapport qualité prix Meilleur rapport qualité prix sur la gamme des écrans QHD
Date de publication: 2026-02-22
Rated 5 de 5 de Kamihara par Ecran au top Je savais qu'il était bien. Mais je le trouve top rapport qualité prix.
Date de publication: 2026-02-16