Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Aardappelzak voor Microgolfoven
2€75
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Aardappelzak |
| Hoofdmateriaal | Stof |
| Kleuren | Rood |
| Aanvullende kenmerken | In 4 minuten in de microgolfoven zijn uw kleine aardappelen gaar. Reken op iets meer tijd voor aardappelen van gemiddelde grootte. Wasbaar en herbruikbaar. Handig, past ook voor het koken van kastanjes! |
| Afmetingen product | H 20 cm x L 0,5 cm x D 15 cm |
| Afmetingen pakje | H 20 cm x L 0,5 cm x W 15 cm |
| Brutogewicht | 0,222kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | GROUPE CMP |
| Postadres | 157 AV. CHARLES FLOQUET BATIMENT 93150 LE BLANC-MESNIL |
| E-mailadres | CONTACT@CMP-PARIS.COM |
| Artikelcode | 947151 |
Rated 5 van de 5 door mamie 80 ans uit SAC ROUGE MAGIQUE POUR MICRO-ONDES petit sac magique incroyable faites cuire 3 pommes de terre moyenne taille moyenne moyenne 3 minutes au micro-ondes et vous avez un repas délicieux indispensable pour tout possesseur d'un micro-ondes. je l'utilise depuis longtemps.
Datum plaatsing: 2026-04-25
Rated 5 van de 5 door Mika59 uit Agréable surprise. Genial!!!!!!! Septique à l'achat ,mais agréablement surpris du résultat.
Datum plaatsing: 2026-03-25
Rated 5 van de 5 door Custer uit Parfait Parfait simple et efficace facile d entretien je recommande
Datum plaatsing: 2026-03-14
Rated 4 van de 5 door ludo uit Sac à pommes de terre Super simple a utiliser ideal pour 2 personnes , je recommande
Datum plaatsing: 2025-02-12
Rated 2 van de 5 door Korynn uit Bof pas terrible Temps de cuisson supérieur à l’indication donnée. Pomme de terre molle et sèche
Datum plaatsing: 2025-01-25