Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
KOFFIEZETAPPARAAT SENSEO HD6553/81 rood
59€95
Videos
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | PHILIPS |
| Kleuren | Rood |
| Druk (bar) | 1bar |
| Systeem | Senseo-Pads |
| Aantal tassen | 2 |
| Inhoud | 0,7L |
| Afneembaar reservoir | Ja |
| Zichtbaar niveau | Ja |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Stopzetting van het doorlopen van de koffie | Ja |
| Capsulerecuperatiebak | Nee |
| Vermogen (W) | 1 450W |
| Aanvullende kenmerken | Een heerlijke koffie met één druk op de knop dankzij deze Senseo koffiepadmachine: - 1 of 2 kopjes tegelijk, op de optimale temperatuur - De SENSEO® Booster aroma-technologie haalt het beste uit de pads - Crema Plus: een verbeterde, romige schuimlaag - Een heerlijke crèmelaag, het kenmerk van de SENSEO® kwaliteit Eenvoudig en snel in gebruik - Unieke koffiezetmachine die 2 kopjes tegelijk bereidt - Een ruime keuze aan koffie en smakelijke dranken, aangepast aan alle smaken |
| Afmetingen product | H 33 cm x L 21 cm x D 31 cm |
| Afmetingen pakje | H 36,5 cm x L 39,2 cm x W 23 cm |
| Nettogewicht | 1,7kg |
| Brutogewicht | 2,3kg |
| Artikelcode | 956957 |
Rated 5 de
5
de
Papoujj par
Cafetière SENSEO HD6553/81
cette cafetière SEnseo était un cadeau d'anniversaire
Date de publication: 2026-05-09
Rated 5 de
5
de
Flow le client par
Client satisfait
Parfait
Le café à le même goût que mon ancienne Senseo et la machine est autant fonctionnelle que l’ancienne!
Merci!
Date de publication: 2026-05-01
Rated 5 de
5
de
Pat B par
Cafetiere PHILIPS SENSEO HD6553/81 ROUGE
J'ai acheté cette cafetière rouge pour es dosettes biodégrables et au prix intéressant. j'aime le côté mousse de ce type de cafetière
Date de publication: 2026-04-29
Rated 4 de
5
de
Sylvie par
Simplicité d'utilisation et efficacité
C'est une cafetière destiné à un usage professionnel
Date de publication: 2026-04-24
Rated 5 de
5
de
Joe26 par
Senseo rouge.
Nickel ! Facile d'utilisation.
Le précédent que j'avais acheté coulait tout le temps. Du début jusqu'à ce que j'achète celui ci.
Date de publication: 2026-04-15
