Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Koffiezetapparaat SENSEO HD6553/71
59€95
Video
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | PHILIPS |
| Type koffiezet | Senseo |
| Kleuren | Grijs |
| Druk (bar) | 1bar |
| Systeem | Senseo-Pads |
| Aantal tassen | 2 |
| Inhoud | 0,7L |
| Afneembaar reservoir | Ja |
| Zichtbaar waterpeil | Ja |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Stopzetting van het doorlopen van de koffie | Ja |
| Capsulerecuperatiebak | Nee |
| Vermogen (W) | 1 450W |
| Schoonmaak | Eenvoudig |
| Aanvullende kenmerken | Een heerlijke koffie met één druk op de knop dankzij deze Senseo koffiepadmachine: - 1 of 2 kopjes tegelijk, op de optimale temperatuur - De SENSEO® Aroma Booster technologie haalt het beste uit de pads - Crema Plus: een verbeterde, romige schuimlaag - Een heerlijke cremelaag, het kenmerk van de SENSEO® kwaliteit - Eenvoudig en snel in gebruik - Unieke koffiezetter die 2 kopjes tegelijk bereidt - Een ruime keuze aan koffies en smaakvolle dranken, aangepast aan alle smaken |
| Afmetingen product | H 33 cm x L 21 cm x D 31 cm |
| Afmetingen pakje | H 36,5 cm x L 39,2 cm x W 23 cm |
| Nettogewicht | 1,7kg |
| Brutogewicht | 2,3kg |
| Artikelcode | 956958 |
Rated 4 van de 5 door Gaby uit Rapport qualité prix très bien Très bon produit recommander comme beaucoup de produits chez vous
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 5 van de 5 door Marido uit Bon appareil Très contente de mon achat. Fonctionne bien et la couleur me plaît beaucoup
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 4 van de 5 door jean uit bien je l ai achetée il y a 3 semaine elle s est bloquée le doseur est reste colle je l ai ramenée au magasin il me l on répare dans la journée très efficace !
Datum plaatsing: 2026-03-07
Rated 5 van de 5 door David08 uit Super ! Très bon article, pratiqye et simple d emploi. Super
Datum plaatsing: 2026-03-04
Rated 4 van de 5 door pips91 uit Acheté en remplacement, correspond aux attentes Acheté en remplacement, correspond aux attentes très content de l'achat
Datum plaatsing: 2026-02-27
