Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Keukenrobot KITCHENAID
349€95
Kenmerken
| Merk | KITCHENAID |
| Kleuren | Zwart |
| Vermogen (W) | 275W |
| Nuttige inhoud van de mengbeker | 4,3L |
| Toebehoren. | Deksel, haak en mixer |
| Afmetingen pakje | H 42,5 cm x L 28,6 cm x W 41,3 cm |
| Aanvullende kenmerken | - Model met kantelbare kop en afgerond design: Elegant, gemakkelijk schoon te maken en te gebruiken • Volledig metalen ontwerp: Stevig, stabiel en duurzaam • Unieke veelzijdige bevestigingsnaaf: Groot aanbod aan optionele accessoires; Veelzijdig en eenvoudig in gebruik • Transparante monobloc deksel met dubbele functie: schenktuit/beschermer; Optimale zichtbaarheid van de inhoud van de kom; Ingrediënten gemakkelijk en zonder spatten toevoegen • Uitzonderlijke prestaties: Voor het bereiden van grote of kleine hoeveelheden; Geen verlies van vermogen tussen motor en accessoires • Mengactie met planetaire beweging: Snel en homogeen mengen • RVS kom van 4,3 L met handvat om alle soorten voedsel te bereiden |
| Brutogewicht | 11,5kg |
| Artikelcode | 10017331 |