Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Afdruiprek COSYLIFE metaal zwart plooibaar
9€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Producttype | Afdruiprek |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Afmetingen product | H 25 cm x L 42 cm x D 5 cm |
| Afmetingen pakje | H 25 cm x L 42 cm x W 5 cm |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons Cosylife-merk en onze producten Inklapbare afdruiprek met kunststof plateau en afneembare bestekhouder Afmetingen plateau: 43x32 cm Afmetingen geopend afdruiprek: 38x30x H26 cm Afmetingen bestekhouder: 14x4x H9 cm |
| Nettogewicht | 1,28kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 986683 |
Rated 4 de 5 de Melanie par Moyen Manque petit trou pour évacuation d’eau automatique
Date de publication: 2026-04-26
Rated 4 de 5 de Sand65 par Bon produit J'ai reçu mon produit et j'en suis satisfait, bon produit
Date de publication: 2026-04-20
Rated 4 de 5 de Eve par Il semble solide J'ai acheté ce produit le mois dernier et cet achat correspond à mes attentes
Date de publication: 2026-04-07
Rated 5 de 5 de Sindy par Très pratique. J'ai acheté ce produit le mois dernier, et je suis très contente.
Date de publication: 2026-03-22
Rated 5 de 5 de Fredaÿ par Fonctionnel Facile de montage et pratique pour la petite vaisselle
Date de publication: 2026-03-22
