Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Oortjes Bluetooth JVC TWS SPORT HA-EC25T-B-U zwart
37€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | JVC |
| Type | True Wireless |
| Autonomie | 7,5h |
| Autonomie met oplaadbox | 30h |
| Handenvrij | Ja |
| Afstandsbediening | Ja, geïntegreerd |
| Nettogewicht | 0,068kg |
| Brutogewicht | 0,15kg |
| Afmetingen product | H 4,7 cm x L 16,5 cm x D 9,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 16,6 cm x L 9,3 cm x W 4,7 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | JVCKENWOOD DEUTSCHLAND GMBH |
| Postadres | KONRAD-ADENAUER-ALLEE 1-11 BAD VILB 61118 HESSEN |
| E-mailadres | PRODUCT-COMPLIANCE@DE.JVCKENWOOD.COM |
| Artikelcode | 991485 |
Rated 5 van de 5 door TARTINELLE 17 uit SUPER ! YOUPIIIIII ! Je suis très satisfaite du produit . Je recommande !
Datum plaatsing: 2026-04-06
Rated 5 van de 5 door Didier uit Bon rapport qualité/prix Produit correct vu le prix. À ce prix là il ne faut pas s'attendre à avoir un haute qualité. Ils font ce que l'on peut en espérer.
Datum plaatsing: 2026-04-02
Rated 5 van de 5 door Keba60 uit Très bonne qualité Très satisfait de la qualité du produit que je recommande vivement
Datum plaatsing: 2026-03-29
Rated 4 van de 5 door Yoyo uit Bon dans l'ensemble Bon produit , tien bien , son assez correct mais peu mieux faire sur ce point là.
Datum plaatsing: 2026-03-20
Rated 4 van de 5 door Anoniem uit bon écouteurs pour l'instant satisfait, bon maintien au niveau du contour des oreilles. Bonne qualité du son réglable avec le téléphone en bluetooth.
Datum plaatsing: 2026-03-11