Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
REMINGTON AS7580 roterende föhnborstel
49€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Toesteltype | Krulborstel |
| Vermogen (W) | 1 000W |
| Rotatie | Automatisch |
| Diameter borstel | 40mm |
| Aantal snelheden | 2 |
| Aantal opzetstukken | 3 |
| 360° draaibaar snoer | Ja |
| Toebehoren. | Brosse volumisante 40mm - Concentrateur - Brosse lissante |
| Aanvullende kenmerken | REMINGTON BLOW DRY & STYLE DRAAIBORSTEL (AS7580) Sneldrogen en Stylen: Ontwikkelt een vermogen van 1.000 W om snel te drogen en stylen in één keer. Biedt tot 3 keer snellere resultaten. Volledige Veelzijdigheid: Draaibaar apparaat dat gemakkelijk in alle richtingen draait, geschikt voor alle haarlengtes. Set van 3 Verwisselbare Accessoires: 40 mm roterende borstel met keramische coating en zachte haren voor volume en vorm. Concentrator voor gerichte, snelle droging. Gladmakende borstel voor zachtheid en het gladmaken van het haar. Ionentechnologie: Integreert een ionische conditioneringsfunctie voor glad haar zonder pluizigheid. Precieze Instellingen: Voorzien van 2 temperatuurstanden en 2 snelheden, aangevuld met een koude luchtstootfunctie om de coupe te fixeren. Comfort en Onderhoud: Uitgerust met een draaibare kabel voor eenvoudig gebruik en een afneembaar rooster voor gemakkelijke reiniging. Betrouwbaarheid: Wordt geleverd met 3 jaar garantie. |
| Afmetingen pakje | H 15,4 cm x L 34,5 cm x W 8,5 cm |
| Brutogewicht | 0,96kg |
| Nettogewicht | 0,61kg |
| Artikelcode | 10017740 |