Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Gamestoel TRUST GAMING RAYZEE
49€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TRUST GAMING |
| Producttype | Gaming Stoel |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Kunstleer |
| Verstelbare hoogte | Nee |
| Armleuningen | Geen |
| max belasting | 125kg |
| Liggende rugleuning | Ja |
| LED verlichting | Nee |
| Aanvullende kenmerken | Verstelbare hoofdsteun en rugleuning van 90 tot 180° |
| Afmetingen product | H 50 cm x L 44 cm x D 100 cm |
| Brutogewicht | 6,28kg |
| Afmetingen pakje | H 29 cm x L 42 cm x W 58 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | TRUST INTERNATIONAL BV |
| Postadres | 600 LAAN VAN BARCELONA 3317 DD DORDRECHT |
| E-mailadres | SUPPORT@TRUST.COM |
| Artikelcode | 984286 |
Rated 1 van de 5 door Anoniem uit Sige Pas terrible pas confortable mauvais qualité mal au dos donc pas recommandé à fuir
Datum plaatsing: 2026-02-23
Rated 5 van de 5 door ptit dauphin uit Détourné Je l’utilise sur mon canapé lit ouvert pour regarder la télé.
Datum plaatsing: 2024-07-24
Rated 5 van de 5 door Matthyo90 uit Top Je n'avais pas de bureau de gamer du coup j'ai opté pour ce siege
Datum plaatsing: 2024-02-21
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Super produit C’est un super produit, de très bonne qualité et très Fonctionnel, aussi bien pour jouer dans ta console comme pour regarder un film, et même pour se reposer, la chaise elle est bien confortable et réglable! Elle est super pratique, on peut la plier, il a gardé partout dans une armoire, dans un canapé avec rangement, derrière une porte etc. Elle prend pas beaucoup de place une fois pliée!! Je suis vraiment très content avec mon achat 👍
Datum plaatsing: 2024-02-05
Rated 4 van de 5 door Rollance uit Top Chaise confortable, juste aurait mérité un peu plus large,
Datum plaatsing: 2024-01-25