Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
NOVA ZENITH-GC310 Gaming Stoel - Ergonomisch - Zwart
199€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | NOVA GAMING |
| Systeem | Simulatiestoel |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Stof |
| Opvouwbaar | Nee |
| Hoogte rugleuning | 82,5cm |
| Zitbreedte | 52,5cm |
| Zitdiepte | 54cm |
| Maximaal ondersteund gewicht | 130kg |
| Hoofdsteun | Ja |
| Armleuningen | Geen |
| Kantelbaar | Ja |
| Geïntegreerde stuurwielsteun | Ja |
| Geïntegreerde trapas | Ja |
| Een zelfmontage | Ja |
| Afmetingen product | H 105 cm x L 70 cm x D 157,5 cm |
| Brutogewicht | 17,25kg |
| Afmetingen pakje | H 45 cm x L 78 cm x W 53 cm |
| Artikelcode | 10015531 |
Rated 3 van de 5 door Arno uit Pas mal mais peu mieux faire Mauvaise qualité du siège, la barre qui maintient le volant gêne un peu quand on joue pour l’accès au pédales. L’article pourrait être amélioré mais fait le travail demandé.
Datum plaatsing: 2026-04-22
Rated 3 van de 5 door Tinitin 73 uit Fauteuil gaming Globalement satisfait, une des pièces est moins qualitative que les autres (support gauche du dossier)
Datum plaatsing: 2026-02-04