Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Friteuse VALBERG VAL-AF11,5LFlex
89€95
Video
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Producttype | Friteuse Zonder Olie |
| Vermogen (W) | 2 950W |
| Capaciteit aan verse frieten (kg) | 2,7kg |
| Inhoud van het vat (L) | 11,5L |
| Aantal personen | 8 |
| Automatische programma | Ja |
| Koude wanden | Ja |
| Timer | Ja |
| Maximaal temperatuurbereik (°C) | 200°C |
| Kijkvenster | Ja |
| Lengte van de snoer | 1m |
| Afmetingen product | H 36,3 cm x L 49,5 cm x D 30,4 cm |
| Afmetingen pakje | H 35,2 cm x L 56 cm x W 42,5 cm |
| Brutogewicht | 10,8kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10010509 |
Rated 5 van de 5 door IBDC uit Parfait Parfait Facile d’utilisation Bon rapport qualité/prix
Datum plaatsing: 2026-04-28
Rated 5 van de 5 door Eric uit Franchement, c'est une pépite, il marche du tonner Vraiment pas déçu, il va super bien et répond parfaitement à mes attentes.
Datum plaatsing: 2026-04-27
Rated 5 van de 5 door Dame Agnès uit Facile à l’emploi Super contente de mon achat, il fonctionne très bien
Datum plaatsing: 2026-04-26
Rated 4 van de 5 door GabyRose uit Contente de mon achat Facile d'utilisation et rapide en cuisson Nettoyage facile
Datum plaatsing: 2026-04-26
Rated 3 van de 5 door Bob28 uit Avis sur airfryer Valberg Très efficace pour la cuisson. Seule difficulté est de retirer les aliments une. La cuisson terminée. Les parois. Du bac. Sont brulantes
Datum plaatsing: 2026-04-25
