Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Friteuse MOULINEX EZ942HF0 Dual Easy Fry
129€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MOULINEX |
| Producttype | Multifunctionele Heteluchtfriteuse |
| Vermogen (W) | 2 700W |
| Capaciteit aan verse frieten (kg) | 2,5kg |
| Inhoud van het vat (L) | 11L |
| Aantal personen | 10 |
| Automatische programma | Ja |
| Timer | Ja |
| Maximaal temperatuurbereik (°C) | 200°C |
| Kijkvenster | Nee |
| Speciaal programma | 7 programmes prédéfinis (frites, poulet, légumes, poisson, desserts, déshydratation et contrôle manuel de la température de 40 à 200 °C |
| Afmetingen product | H 33 cm x L 45,8 cm x D 38,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 38,5 cm x L 43 cm x W 51,5 cm |
| Brutogewicht | 11,5kg |
| Artikelcode | 10003325 |
Rated 4 van de 5 door chris uit Beaucoup de fonctionnalités mais peu d'explication J'ai acheté ce produit le mois dernier et j'en suis très content
Datum plaatsing: 2026-05-12
Rated 5 van de 5 door Roxane uit Très bien Parfaite ! Chauffe très vite, facile à nettoyer Les 2 compartiments de taille différent très pratique en combiné ou séparément suivant la portion à cuire ou réchauffer
Datum plaatsing: 2025-10-10
Rated 5 van de 5 door alynnevantuijn_6441 uit Mijn favoriete keukenhulp - geen gedoe [Deze beoordeling is verzameld als deel van een promotie.] De Moulinex Dual Airfryer in inox is echt een fantastisch apparaat. Het design ziet er strak en kwalitatief uit, en de twee aparte lades zijn ontzettend handig. Je kunt makkelijk twee gerechten tegelijk bereiden op verschillende standen, en alles is mooi tegelijk klaar. De resultaten zijn elke keer perfect: krokant van buiten en mals/sappig van binnen. Je hebt nauwelijks vetstof nodig om een lekker resultaat te krijgen. Ook het onderhoud is eenvoudig – de manden kunnen gewoon in de vaatwasser. Als je snel eten wil maken is het zó handig om op de Moulinex te kunnen rekenen.
Datum plaatsing: 2025-10-04
Rated 5 van de 5 door Mimie uit Très bonnes fonctions. Impeccable Très content de mon achat , je suis très satisfait
Datum plaatsing: 2025-05-05
Rated 5 van de 5 door kiki uit superbe produit parfait j'en suis ravis super appareille parfait très ravis à recommander facile à utiliser
Datum plaatsing: 2025-02-21
