Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Fornuis vitrocéramique VALBERG VC 5060 4MC S 701T
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Verwarmingswijze | Hetelucht |
| Aantal kookzones | 4 |
| Ontsteking | Knop |
| Vermogen vuren (W) | 5 800W |
| Type oven | Multifunctionele Katalyse-Oven |
| Inhoud | 50L |
| Schoonmaken van de oven | Katalyse |
| Vermogen oven (W) | 2 000W |
| Energieklasse | A |
| Toebehoren. | NB |
| Kookbeveiliging | Getuigen Van De Operatie, Controlelampjes Voor Restwarmte |
| Meerfasige aansluiting | 1 Fase |
| Kabel meegeleverd | Ja, zonder stopcontact |
| Afmetingen product | H 85 cm x L 50 cm x D 50 cm |
| Breedte | 50cm |
| Afmetingen pakje | H 89 cm x L 53,5 cm x W 69 cm |
| Brutogewicht | 44kg |
| Kleuren | Zilver |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 990605 |
Rated 5 van de 5 door Ah4 uit Cuisinière électrique Très efficace et installation facile , pas de prix en promotion
Datum plaatsing: 2026-04-19
Rated 4 van de 5 door GG10 uit Bon achat Bon équipement. Cependant, le haut de la plaque se raye facilement.
Datum plaatsing: 2026-04-13
Rated 5 van de 5 door Gilles uit Très bien Bon rapport qualité prix Rien a dire simple et efficace
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 2 van de 5 door Anoniem uit ce marche doucement j'ai acheté cet article le moins dernier mais elle marche très doucement.
Datum plaatsing: 2026-03-31
Rated 3 van de 5 door Anoniem uit Bah Bof ……..ca cuit…….😵 normalement 🤷♂️😳😳😳😳😳😳😳
Datum plaatsing: 2026-03-09
