Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Laptop 15,6" HP fc0147nf - R5 / 16GB / 512GB
499€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | HP |
| Grootte scherm | 15" |
| Grootte scherm in cm | 38,1cm |
| Gebruik | Prestaties |
| Schermdefinitie | FHD |
| Tactiel | Nee |
| Processor brand | Amd |
| Processor | Amd Ryzen 5 - 7520U |
| Snelheid van de processor (GHz) | 2,8GHz |
| Snelheid van de processor in turbomodus (GHz) | 4,3GHz |
| Aantal cores | 4Cœurs |
| RAM-geheugen | 16Go |
| Grafische kaart | Amd Radeon Graphics |
| Speciale grafische kaart | Nee |
| Opslagcapaciteit (Gb) | 512Gb Ssd |
| Systeem | Windows 11 Familie |
| Software | Pc Game Pass 3 Maanden Inbegrepen, Microsoft 365 Proefversie Van 1 Maand (Nvx-Klanten) |
| ETHERNETPOORT | Nee |
| USB-poort(en) 2.0 | 2 |
| USB-poort(en) 3.1 type-C | 1 |
| HDMI-poort(en) | 1 |
| Displaypoort(en) | Nee |
| Uitgang oortelefoon | Ja |
| Inclusief USB-C oplader | Nee |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Lezer / Brander | Nee |
| Kaartlezers | Nee |
| Webcam | Hd |
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Type batterij | Lithium Polymeer |
| Aantal cellen | 3 |
| Type toetsenbord (AZERTY/QWERTY) | Azerty Fr Toetsenbord |
| Toetsenbord met backlight | Geen |
| Aanvullende kenmerken | HP Fast Charge Wanneer de batterij van uw laptop bijna leeg is, wilt u niet uren wachten tot deze is opgeladen. Zet uw apparaat uit en laad in ongeveer 45 minuten op van 0 tot 50%. Antireflecterend scherm Dankzij dit antireflecterende scherm kunt u van de zon genieten terwijl u uw computer gebruikt. Gebruik uw laptop buiten dankzij het antireflecterende scherm. Dubbele luidsprekers Geniet volop van uw muziek, films of favoriete games dankzij de dubbele stereoluidsprekers. Volledig toetsenbord met geïntegreerd numeriek toetsenblok Het volledig toetsenbord met geïntegreerd numeriek toetsenblok zorgt voor comfortabel typen en verhoogt de productiviteit met een toetsaanslag van 1,5 mm. |
| Kleuren | Grijs |
| Afmetingen product | H 1,86 cm x L 35,98 cm x D 23,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 30,5 cm x L 52 cm x W 6,9 cm |
| Nettogewicht | 1,59kg |
| Brutogewicht | 2,5kg |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 5.6 |
| Artikelcode | 10015152 |
Rated 4 van de 5 door NICD uit A peine arrivé, tout de suite en utilisation Bon achat qui correspond à nos besoins
Datum plaatsing: 2026-04-02
Rated 4 van de 5 door J P M uit NOUVEAU UTILISE PARTIELLEMENT
Datum plaatsing: 2026-02-20
Rated 5 van de 5 door Gaellic43 uit Génial hyper facile pour la prise en main J’ai acheté ce produit car il est idéal pour faire des taches dans mon quotidien !
Datum plaatsing: 2026-02-12
Rated 5 van de 5 door Pyrhagore 134 uit Conforme à mes attentes Acheté sur le site HP , livraison rapide et mise en route simple et fluide
Datum plaatsing: 2026-01-05
Rated 5 van de 5 door Chris_savoie uit Bon compromis prix/performances pour la maison. Cet ordinateur répond bien à mes attentes, un stockage de 500 Go, un processeur rapide et performant. Mise en service sans difficultés. Très léger mais semble robuste. Une bonne autonomie de la batterie. Ecran lumineux. Une livraison à domicile dans le délai annoncé et gratuite. Une bonne promo pour le Black Friday.
Datum plaatsing: 2025-12-04
