Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Laptop 15.6" THOMSON NX15I512-16BK512-i5/16/512
469€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | THOMSON |
| Grootte scherm | 15,6" |
| Grootte scherm in cm | 39,62cm |
| Gebruik | Prestaties |
| Schermdefinitie | FHD |
| Tactiel | Nee |
| Processor brand | Intel |
| Processor | Intel Core I5 - 12450H |
| Snelheid van de processor (GHz) | 4,4GHz |
| Aantal cores | 8Cœurs |
| RAM-geheugen | 16Go |
| Grafische kaart | Geïntegreerd |
| Speciale grafische kaart | Nee |
| Opslagcapaciteit (Gb) | 512Gb Ssd |
| Systeem | Windows 11 Thuis |
| ETHERNETPOORT | Ja |
| USB 3.2 Type-C poort(en) | 2 |
| USB-poort(en) 3.2 | 3 |
| HDMI-poort(en) | 1 |
| Displaypoort(en) | 1 |
| Uitgang oortelefoon | Ja |
| Inclusief USB-C oplader | Ja |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Lezer / Brander | Nee |
| Kaartlezers | Ja |
| Webcam | Ja |
| Micro | Ja, geïntegreerd |
| Type toetsenbord (AZERTY/QWERTY) | Azerty Fr Toetsenbord |
| Toetsenbord met backlight | Geen |
| Aanvullende kenmerken | Thomson NEO X 15,6" – Kracht en Veelzijdigheid De Thomson NEO X is een krachtige laptop ontworpen om te voldoen aan de behoeften van professionals en veeleisende gebruikers. Met een elegant donkergrijs metalen design en een robuuste configuratie biedt hij een vloeiende ervaring onder Windows 11 Home. Belangrijkste kenmerken : - Hybride Prestaties : Uitgerust met een Intel® Core™ i5-12450H processor met 8 cores (4 P-cores tot 4,4 GHz en 4 E-cores tot 3,3 GHz), beheert hij intensief multitasken efficiënt. - Geheugen en Reactiesnelheid : Met 16 GB DDR4 RAM en een 512 GB PCIe SSD-opslag geniet je van directe opstart en grote soepelheid. - Comfortabel Scherm : Een 15,6 inch Full HD-scherm (1920 x 1080) met IPS-technologie en een 180° draaibaar scharnier voor een optimale kijkhoek. - Volledige Connectiviteit : Blijf verbonden met Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, een RJ45 Ethernet-poort en meerdere USB-C 3.2 Gen 2 poorten. - Veiligheid en Mobiliteit : Voorzien van een vingerafdruksensor, een fysieke cameradeksel en tot 7 uur batterijduur bij een licht gewicht van 1,68 kg. |
| Kleuren | Donkergrijs |
| Afmetingen product | H 22,9 cm x L 35,7 cm x D 1,9 cm |
| Afmetingen pakje | H 7,5 cm x L 39,3 cm x W 26,2 cm |
| Nettogewicht | 1,8kg |
| Brutogewicht | 1,95kg |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 7.1 |
| Artikelcode | 10016943 |
