Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Elektrische Step NINEBOT by Segway F2E II
379€95
Ontdek onze Elektrische Step NINEBOT by Segway F2E II
55 km
De maximale gemeten afstand is 55 kmVitesse
De maximale snelheid is ongeveer 25 km/uLithiumbatterij 36V /10,2 Ah
400 WATT
Het nominale motorvermogen is 400 watt10,5'' inch
De wielen van 10,5'' inch bieden comfort en stabiliteitSchijfrem
Deze step is uitgerust met een schijfrem.Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | NINEBOT |
| Producttype | Elektrische Step |
| Type hoofdgebruik | Dagelijks Gebruik |
| max belasting | 100kg |
| max snelheid | 25Km/h |
| Autonomie | 55km |
| Informatie voor de consument | De opgegeven actieradius is indicatief en kan verschillen van het bereik bij werkelijk gebruik. |
| Hellingen | 18% |
| Verlichting | Lichten Vooraan + Achteraan |
| Knipperlichten | Ja |
| Oplaadtijd (Uur) | 7 |
| Type batterij | Lithium Batterij, 36V, 10,2Ah |
| gewicht apparaat | 17,3kg |
| Vering vooraan | H-Vering |
| Vering achteraan | Geen Vering |
| Type rem vooraan | Schijfrem |
| Type rem achteraan | Elektronisch Remsysteem |
| Afmetingen voorwielen | 10" |
| Type wiel vooraan | Zonder Binnenband |
| Type wiel achteraan | Zonder Binnenband |
| Diversen | Maximale Motorvermogen 800W, Zelfherstellende Banden, Voorremschijf |
| Afmetingen product | H 123,7 cm x L 57 cm x D 114,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 58 cm x L 21,5 cm x W 119,5 cm |
| veiligheidsvoorschriften | Het Dragen Van Beveiliging Is Sterk Aangeraden |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | |
| Brutogewicht | 17,3kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SEGWAY-NINEBOT EUROPE |
| Postadres | DYNAMOSTRAAT 7 1014 BN AMSTERDAM |
| E-mailadres | INFO@SEGWAY.EU.COM |
| Artikelcode | 10010133 |
Rated 1 van de 5 door sbaiyoussef85 uit Trotinette ne fonctionne pas bien J'ai acheté cet article (trotinette) mais jeté choqué que ma trotinette ne dépasse pas 15km/h alors que moi j'ai vu sur l'affiche avec l'aide du vendeur que je peux rouler a 25km/h. Et comme je bosse presque tous le temp ,j'ai eu pas le temps de rendre la trottinette.
Datum plaatsing: 2026-03-26
Rated 2 van de 5 door oxo uit Autonomie fausse. La trottinette ne fait que 15kms sur du plat. On est loin des 40 kms annoncé. Je déconseil.
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 5 van de 5 door Roky uit Pratique Acheté pour mon fils. Il ne le quitte plus. Bonne autonomie
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 1 van de 5 door Greg uit Attention à l autonomié Elle fonctionne tres bien à part que les kilometres affichés ne correspondent pas avec la réalité. 45km affiché, realité 14km sans etre en mode sport . Je reste déçus
Datum plaatsing: 2026-02-28
Rated 4 van de 5 door Christelle uit Génial avec application Excellent fonctionne super bien la batterie dure longtemps et on peut mettre un code pour démarrer
Datum plaatsing: 2026-02-27