Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Hoofdtelefoon Bluetooth JVC HA-S36W-B-U
24€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | JVC |
| Type | Bluetooth Draadloze Koptelefoon |
| Max. frequentie | 20 000Hz |
| Micro | Ja |
| Autonomie | 35h |
| Gebruikscomfort | Supra-Aural - On-Ear |
| Noise Cancelling actief | Nee |
| Noise Cancelling passieve | Nee |
| Afstandsbediening | Ja |
| Kleuren | Zwart |
| Nettogewicht | 0,2kg |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Afmetingen pakje | H 24,5 cm x L 17,7 cm x W 5,2 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | JVCKENWOOD DEUTSCHLAND GMBH |
| Postadres | KONRAD-ADENAUER-ALLEE 1-11 BAD VILB 61118 HESSEN |
| E-mailadres | PRODUCT-COMPLIANCE@DE.JVCKENWOOD.COM |
| Artikelcode | 979507 |
Rated 5 van de
5
door
Mamiedo uit
Casque correct et simple d utilisation
J avais des petits écouteurs,mais j ai eu des problèmes d audition alors j ai voulu des écouteurs moins agressifs,j ai préféré un casque celui ci vu la marque réputée je ne suis pas déçue
Datum plaatsing: 2026-05-02
Rated 5 van de
5
door
Will 13 uit
Super produit
Très bon produit conforme a mes attentes je recommande
Datum plaatsing: 2026-04-12
Rated 5 van de
5
door
JeanLouis uit
Très bon produit
J'ai acheté ce produit il y a 3 semaines et je suis parti en voyage avec. Très bon produit. Très confortable. Aucun problème.
Datum plaatsing: 2026-04-02
Rated 5 van de
5
door
Baffle uit
Super
Parfait,je l ai acheté pour aller à la salle de sport.
Datum plaatsing: 2026-03-24
Rated 5 van de
5
door
Mdr 95 uit
Trop bien
Très bon casque je vous le conseille a vous de l'essayer
Datum plaatsing: 2026-03-10