Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Philips OneBlade QP2724/23 - Hybride Baardtrimmer
32€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | PHILIPS |
| Type tondeuse | Hybride |
| Minimale snijhoogte (cm) | 1mm |
| Maximale snijhoogte | 5mm |
| Type reiniging | Handmatig |
| Aanvullende kenmerken | Trimmen, stylen en scheren van elke gewenste lengte Ontworpen om haren te knippen, niet de huid De nieuwe OneBlade 360 scheerapparaat trimt, stylet en scheert haren van elke lengte, eenvoudig en snel. Scheer en trim moeiteloos, zelfs op de moeilijkst bereikbare plekken*. Geen meerdere stappen of accessoires meer nodig. De OneBlade voldoet aan al uw behoeften: Makkelijk in gebruik Lange batterijduur 100% waterdicht Creëer precieze contouren en scherpe lijnen Laadt overal en altijd op Een mesje dat niet snel bot wordt Comfortabel scheren Scheren Nieuw 360-mesje Scherpe contouren Bepaal de contouren Gelijke snede 3 klikbare baardkammen voor 3-dagen baard (1, 3, 5 mm) Unieke OneBlade technologie |
| Afmetingen pakje | H 21,5 cm x L 11,2 cm x W 15,7 cm |
| Brutogewicht | 0,21kg |
| Artikelcode | 10013695 |
Rated 5 van de 5 door Navajo uit Très fonctionnel, rapide et très maniable ! Très satisfait, rasage de près en peu de temps vraiment conquis.!
Datum plaatsing: 2026-04-20
Rated 4 van de 5 door herobert3 uit rasage visage le rasage n'est pas tout à fait net et prend un temps un peu long.
Datum plaatsing: 2026-04-03
Rated 5 van de 5 door Gihaire uit bonne surprise le One Blade m'a été offert et je pensais ne pas l'utiliser car j'ai abandonné depuis longtemps le rasoir électrique et je suis conquis par sa simplicité, sa rapidité et son efficacité
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 3 van de 5 door Sonn99 uit Bon produit mais accessoires manquants. C'est vraiment un bon rasoir. Mais le problème est qu'il manque les trois quart des accessoires censés être fournis avec.
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 5 van de 5 door PARR uit TRES BON RASOIR TRES BON RASOIR ET IMPECCABLE POUR BARBE COURTE ; PRECIS, SECURISANT ET INUSABLE
Datum plaatsing: 2026-03-03
