Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
PICKERING Speaker PARTY DJOON 224
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Gebruik | Feest Waar Je Wilt |
| Merk | PICKERING |
| Vermogen (W) | 200W |
| Autonomie | 3h |
| Waterdichtheid | Nee |
| Twee speakers koppelen | Ja |
| Ingang micro | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| USB | Ja |
| Radio | Nee |
| Lichtspel | Ja |
| Afstandsbediening | Ja |
| Micro | Nee |
| Afmetingen product | H 42 cm x L 19 cm x D 17,5 cm |
| Nettogewicht | 1,73kg |
| Kleuren | Zwart |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CHURCHILL |
| Postadres | 20 RUE SAINT GILLES 75003 PARIS |
| E-mailadres | ASSISTANCE@CHURCHILL.WORLD |
| Artikelcode | 10005972 |
Rated 2 van de 5 door coco33620 uit micro bonjour le micro ne fonctionne pas, que faut il faire svp
Datum plaatsing: 2025-12-26
Rated 5 van de 5 door Rien à dire uit Super facile Cette article est très bonne qualité il y a un très bon son
Datum plaatsing: 2025-10-31
Rated 5 van de 5 door Liz 1700 uit Super Très contente de mon achat , le son est bien j en suis satisfaite
Datum plaatsing: 2025-10-19
Rated 4 van de 5 door fred uit telecommande bof le probleme est que la telecommande n est pas reactive
Datum plaatsing: 2025-09-02
Rated 5 van de 5 door delorisse uit Bon article Il y a environ un mois, j'ai choisis cet article et j'en suis satisfaite
Datum plaatsing: 2025-06-15