Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
VERBATIM Vi560 Interne SSD - 512GB - M.2
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | VERBATIM |
| Type | M2 |
| Totale opslagcapaciteit | 512Go |
| Aansluittechniek harde schijf | Sata |
| Wifi | Nee |
| Compatibiliteit PC/MAC | Windows |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | ► SNELLE GEGEVENSOVERDRACHT - De Vi560 is tot 10 keer sneller dan een standaard harde schijf met leessnelheden tot 560 MB/s en schrijfsnelheden tot 520 MB/s ► GEOPTIMALISEERDE PRESTATIES - De highspeed 3D NAND-flashchips en de nieuwste generatie controller verbeteren aanzienlijk de reactietijd en prestaties van uw systeem ► STEVIG EN DUURZAAM - De interne Verbatim SSD-schijven bevatten geen gevoelige onderdelen met bewegende delen. Ze zijn daardoor veel beter bestand tegen schokken dan traditionele harde schijven ► EFFICIËNTE TECHNOLOGIE - Onze interne SSD-schijven zijn stiller en koeler dan andere. Dit draagt ook bij aan een langere batterijduur van uw laptop Verbatim: Dankzij onze jarenlange ervaring garanderen wij nauwkeurige en foutloze gegevensopslag. Onze expertise in R&D en kwaliteit verzekert producten van hoge kwaliteit! |
| Categorie | Nieuw |
| Afmetingen product | H 8 cm x L 2,2 cm x D 0,2 cm |
| Afmetingen pakje | H 3,2 cm x L 14,1 cm x W 8,7 cm |
| Nettogewicht | 0,18kg |
| Brutogewicht | 0,2kg |
| Artikelcode | 10017684 |