Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Speaker EDENWOOD POWERBOOST 5
149€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Gebruik | Feest Als Een Pro |
| Merk | EDENWOOD |
| Vermogen (W) | 500W |
| Twee speakers koppelen | Ja |
| Ingang micro | Ja |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| USB | Ja |
| Radio | Ja |
| Lichtspel | Nee |
| Afstandsbediening | Nee |
| Micro | Nee |
| Afmetingen product | H 58,9 cm x L 40,6 cm x D 31,1 cm |
| Nettogewicht | 19kg |
| Kleuren | Zwart |
| Stroomverbruik uitstand | 0,1W |
| Aanvullende kenmerken | TWS (koppel 2 luidsprekers) FM-radio 1 woofer van 12 inch 1 tweeter van 1,34 inch |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 989741 |
