Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Soundbar SAMSUNG HW-S50B/XN BE
129€
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | HDMI-uitgang, HDMI-CEC, HDMI ARC, USB, Optisch, Bluetooth |
| Bluetooth | Ja |
| Decoder | Dts Virtual X, Dts Digitaal Surround, Dolby Digital 5.1Ch |
| Basbekisting | Geïntegreerd |
| Wifi | Nee |
| Ingang HDMI | 0 |
| HDMI-aansluiting | 1 |
| Optische ingang | 1 |
| Toebehoren. | Muurbevestiging, Afstandsbediening |
| Afmetingen pakje | H 12 cm x L 93,5 cm x W 15,6 cm |
| Nettogewicht | 2,4kg |
| Brutogewicht | 3,6kg |
| Artikelcode | 10016550 |
