Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Soundbar LG S90TR
399€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | LG |
| Vermogen | 670W |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | HDMI EARC CEC,BLUETOOTH,OPTICAL |
| Bluetooth | Ja |
| Decoder | Dts, Dts:X, Dolby Atmos |
| Basbekisting | 1 |
| Wifi | Ja |
| Ingang HDMI | 1 |
| HDMI-aansluiting | 1 |
| Optische ingang | 1 |
| Toebehoren. | Afstandsbediening, HDMI-kabel, 2 achterluidsprekers, muurbeugel |
| Aanvullende kenmerken | Systeem 7.1.3 (ultra-immersief geluid) Draadloze achterluidsprekers Ingebouwde spraakassistent Orchestra (synergie van de soundbar met de LG TV) Dolby Atmos Heldere stemmen dankzij 3 verticale luidsprekers AI ROOM (geluidskalibratie met alle elementen) Ideaal voor gaming (VRR/ALLM) |
| Afmetingen pakje | H 63 cm x L 125 cm x W 135 cm |
| Nettogewicht | 18kg |
| Brutogewicht | 25,3kg |
| Artikelcode | 10015474 |
Rated 4 van de 5 door Ozne89 uit Presque parfait ! Superbe ensemble. Meilleur en cinéma qu’en musique, bien qu’amplement suffisant. Pour moi, le meilleur rapport qualité prix du marché. Il ne manque que la possibilité d’enregistrer les paramètres audio en fonction du mode d’écoute sur l’application ! LG, une petite mise à jour s’il vous plait !
Datum plaatsing: 2026-04-27
Rated 5 van de 5 door Karim60 uit Excellente acquisition Viens de l’acquérir Magnifique! J’adore les diverses possibilités de connexion et ce son puissant dans les graves.
Datum plaatsing: 2026-04-17
Rated 5 van de 5 door Mag uit Bonne stéréo Ravie de ce produit je le conseille vivement. Excellent
Datum plaatsing: 2026-02-23
Rated 5 van de 5 door pat uit La barre de son S90TR est très bien très bonne barre de son accompagnée d'un caisson de basses et de deux satellites arrières même à faible puissance on entend bien le son à un prix convenable
Datum plaatsing: 2026-02-12
Rated 4 van de 5 door Dedson54 uit Bon produit convaincant. Pour compléter efficacement mon tv LG (cohérence de l'ensemble) ce qui m'évite, notamment, la gestion d'une 2ème télécde. Facile à mettre en œuvre que se soit en filaire ou sans. Produit en solde très attractif.
Datum plaatsing: 2026-02-10
