Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Snijmachine VALBERG VAL-TR150
49€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type | Snijmachine |
| Vermogen (W) | 150W |
| Aanvullende kenmerken | Snijdikte 0-20mm Schijfdikte 17cm RVS |
| Afmetingen pakje | H 40 cm x L 49,5 cm x W 26,5 cm |
| Nettogewicht | 3,2kg |
| Brutogewicht | 3,5kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10009526 |
Rated 5 van de 5 door Chris17 uit Super J'en suis ravi, fonctionne très bien. Je recommande
Datum plaatsing: 2026-03-19
Rated 2 van de 5 door JFG72 uit Des défauts ennuyeux ! Produit correct, mais bruyant et très difficile à nettoyer. Il faut enlever la lame pour un bon nettoyage. Et pour cela, il faut enlever 3 vis à chaque fois
Datum plaatsing: 2026-03-14
Rated 5 van de 5 door Nath 66 uit Très satisfait Super bien, facile d'utilisation, facile de nettoyage
Datum plaatsing: 2026-02-08
Rated 4 van de 5 door Merci uit Super machine Je suis très content de la machine super machine merci
Datum plaatsing: 2026-02-05
Rated 4 van de 5 door Virginie uit Contente Très satisfaite même si le démontage pour le nettoyage n'est pas très rapide.
Datum plaatsing: 2026-01-28
