Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Mobiele telefoon SAMSUNG A17 4G 128GB Grijs
175€50
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | Galaxy A17 |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| Schermresolutie | 2340 X 1080P Fhd+ |
| Technologie van het scherm | Super Amoled |
| Grootte scherm | 6,7" |
| Grootte scherm in cm | 17,01cm |
| Processor | Mtk Helio G99 |
| Type processor | 2,2 Ghz Octo-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Microsd-Poort Tot 2 Tb |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| SIM-kaart | Dual SIM (Nano Sim + Sim ofMSD) |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi 5 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 5 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 13Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip54 |
| Kleuren | Grijs |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,44 cm x L 7,79 cm x D 0,75 cm |
| Afmetingen pakje | H 10 cm x L 8,8 cm x W 17,4 cm |
| Gewicht | 190g |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,4 |
| Categorie (SAT) | A |
| Categorie SAR uitleg | Das/Sat/Sar < 0,4 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10013683 |
Rated 5 van de 5 door MELLAERTS HELLOFS uit Plus QUE PARFAIS TOUT MANIFICQUE [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] PAS GRAND AVIS A DIRE JUSTE A DIRE TRES TRES BIEN UN TOUT GRAND TELEPHONE GALAXY 17 MERCI TOUT EST TRES FACILE J AIME IL MANQUE DES CARACTERES JE DI ENCORE MERCI
Datum plaatsing: 2026-03-27
Rated 4 van de 5 door Philippe ARNOTTE uit A prendre en compte [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Facilité d'utilisation et excellent appareil de communication. Le rapport qualité/ prix est indéniable. Top achat. Cet appareil est un achat incontournable.
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 4 van de 5 door Bodjul uit Maintenant ça va [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Pas facile de passer d'un iPhone a un Samsung A17 mais après il faut un peu plus de temps pour s'habituer au fonctionnement d'Android.Mais après çà va
Datum plaatsing: 2026-03-07
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Samsung the best [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Super très content de cet appareil . Rapport qualité prix à mon avis imbattable . C'est mon 4ème Samsung et je ne changerai pas de marque . Vive les Android
Datum plaatsing: 2026-02-23
Rated 4 van de 5 door Anoniem uit Galaxy A17 Ce portable est très conviviale et c'est déjà mon 2eme galaxy. Un petit bémol sur le 17,j'ai des difficultés d'afficher la lampe 🔦. A refaire je reprendrais le même.
Datum plaatsing: 2026-02-22
