Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Smartphone XIAOMI Redmi Note 15 4G 256GB Zwart + Hoesje
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | XIAOMI |
| Model | Redmi Note 15 |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| bedekking | Ja |
| Visualización | AMOLED |
| Grootte scherm | 6,77" |
| Grootte scherm in cm | 17,2cm |
| Processor | Mediatek Helio G100-Ultra |
| Type processor | 2,4 Ghz Octo-Core |
| RAM-geheugen | 8Go |
| Interne opslag | 256Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Microsd-Poort Tot 2 Tb |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| Type simkaart | Nano, Micro |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Galileo, Bds |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 6 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 108Mp |
| Selfie camera | 20Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip64 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,403 cm x L 7,4 cm x D 0,79 cm |
| Afmetingen pakje | H 4,5 cm x L 9,2 cm x W 18 cm |
| Productgewicht | 183,7g |
| Brutogewicht | 0,385kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10017008 |
Rated 5 de 5 de Minouche par Très fonctionnelles. J'ai acheté cet article et j'en suis très satisfaite 😌
Date de publication: 2026-04-16
Rated 3 de 5 de Mimi par Xiaomi Il faut que je le ramène car, il ne prend pas la charge rapide
Date de publication: 2026-03-19
Rated 5 de 5 de Anonyme par Super Parfait, je recommande ! Une mémoire au top, tout ce que je recherchais
Date de publication: 2026-03-15