Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Smartphone MOTOROLA RAZR60 8/256Gb zwart
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MOTOROLA |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| Weergave | AMOLED |
| Grootte scherm | 6,9" |
| Grootte scherm in cm | 17,53cm |
| Type processor | 2,6 Ghz Octo-Core |
| RAM-geheugen | 8Go |
| Interne opslag | 256Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 4 500 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 32Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip48 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 18,9 cm x L 9,2 cm x D 3,65 cm |
| Afmetingen pakje | H 18,9 cm x L 9,2 cm x W 3,65 cm |
| Productgewicht | 188g |
| Brutogewicht | 0,458kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,8 |
| Categorie (SAT) | C |
| Categorie SAR uitleg | 0,8 ≤ Das/Sat/Sar < 1,2 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 7.1 |
| Artikelcode | 10012137 |
Rated 4 de 5 de Acanthe par
Date de publication: 2026-04-26
Rated 5 de 5 de Guirec par Très bon smartphone pliable RAZR 60 acheté fin mars 2026. Utilisation depuis 2 jours, rien à redire, très bon smartphone pliable, à voir sur la durée. Très proche des téléphones Google pixel que j'avais eus auparavant. Très satisfait
Date de publication: 2026-03-31
Rated 5 de 5 de Ziptric par Motorola razr 60: bon rapport qualité prix Bon produit si on veut un smartphone pliage mon chez que Samsung. Niveau mise a jour, toujours aucune mise a jour Android 16. Pour le reste rien a redire. Pas un portable avec gros processeur mais très bien pour une utilisation mix. Système Motorola sans fioritures. Parfait
Date de publication: 2025-12-19
Rated 5 de 5 de Anonyme par Très bon téléphone Bonne article téléphone au goût du jour juste prendre l habitude du pliable
Date de publication: 2025-11-24
Rated 5 de 5 de Marco_V3ixever par Excelente celular Me gusta el celular, un digno sucesor de la familia Moto.
Date de publication: 2025-09-10
