Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
MOTOROLA G05 Smartphone 128GB Blauw
119€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MOTOROLA |
| Model | Motorola G05 |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| bedekking | Nee |
| Schermresolutie | 720 X 1612 |
| Technologie van het scherm | Lcd |
| Grootte scherm | 6,67" |
| Grootte scherm in cm | 16,94cm |
| Processor | Mediatek Helio G81-Ultra |
| Type processor | 2,0 Ghz Octa-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Microsd-Poort Tot 1 Tb |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| SIM-kaart | Dual Sim (Nano + E-Sim) |
| GPS-compatibiliteit | Gps |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nee |
| Capaciteit van de batterij | 5 200 |
| Snelladen | Ja |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 8Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Ja |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip54 |
| Kleuren | Blauw |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,56 cm x L 7,59 cm x D 0,817 cm |
| Afmetingen pakje | H 17,78 cm x L 9,48 cm x W 3,35 cm |
| Gewicht | 188g |
| Brutogewicht | 0,333kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,9 |
| Categorie (SAT) | C |
| Categorie SAR uitleg | 0,8 ≤ Das/Sat/Sar < 1,2 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 7.6 |
| Artikelcode | 10010163 |
Rated 4 van de 5 door jimmac uit Téléphone mobile Motorola est un bon produit Super téléphone Motorola G05, utilisation agréable, bonne résolution, mémoire de 128GO, qualité prix très bien. Petit bémol personnel pas toujours disponible lorsque l'on a besoin d'une information.
Datum plaatsing: 2026-03-14
Rated 5 van de 5 door Sobat uit Au top ! Très bon produit niveau rapport qualité/prix , fait le taf.
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 5 van de 5 door Miguel56 uit Super produit Après plusieurs jours d'utilisation, je peux affirmer qu'il offre de bonnes performances pour son prix. L'autonomie est remarquable, tenant toute la journée (Wi-Fi et Bluetooth partagés). L'écran est de bonne qualité, suffisamment grand pour regarder des vidéos et naviguer sur Internet.
Datum plaatsing: 2026-03-01
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Très faciles a utiliser J'ai acheté ce motorola car j'ai toujours utiliser cette marque de GSM et j'en suis vraiment content très facile d'utilisation et très bonnes performances
Datum plaatsing: 2026-02-25
Rated 5 van de 5 door Mimi uit Bien pour tout Contente de cet article. Très bien ainsi que le prix
Datum plaatsing: 2026-02-08
