Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Mobiel LOGICOM COMET 64GB Gold
79€95
Ontdek de Smartphone LOGICOM Comet 64GB 4G Goud
Capaciteit van de batterij : 5000 mAh
. Je beschikt over voldoende autonomie om je toestel de hele dag te gebruiken, maar doe het met mate....Scherm : 6,51 inches
Groter scherm voor een beter dagdagelijks comfort. Chill spelletjes spelen, films kijken, foto's bekijken, e-mails beantwoorden en een boek lezen zonder je ogen te moeten dichtknijpen.Lens camera : 16 + 0,3 MP
De kwaliteit van de foto is afhankelijk van de ingebouwde hoofdlens van de smartphone. Hoe meer megapixels, hoe gedetailleerder en kleurrijker de foto. Elke lens heeft zijn eigen functie: selfie, groothoek, macro, enz.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | LOGICOM |
| Model | Comet |
| Systeem | Androïd 14 |
| Lanceringsjaar | 2024 |
| Visualización | Ja |
| Grootte scherm | 6,51" |
| Grootte scherm in cm | 16,54cm |
| Processor | Unisoc Sc9863A (28Nm) |
| Type processor | 1,6 Ghz Octa-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 64Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Microsd (Max. 256 Gb) |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| Type simkaart | Nano |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nee |
| Capaciteit van de batterij | 5 000 |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 16Mp |
| Selfie camera | 13Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Ja |
| Kleuren | Gold |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,5 cm x L 7,7 cm x D 1,05 cm |
| Afmetingen pakje | H 3,7 cm x L 9 cm x W 17,8 cm |
| Productgewicht | 195g |
| Brutogewicht | 0,34kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1,8 |
| Categorie (SAT) | D |
| Categorie SAR uitleg | 1,2 ≤ Das/Sat/Sar < 1,6 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 6 |
| Artikelcode | 10006835 |
Rated 5 de 5 de Just par téléphone Je achète cet article mois dernier mais c'était très très bon téléphone je vais achète encore.
Date de publication: 2026-04-05
Rated 5 de 5 de FB73 par Répond à ses besoins! J’ai acheté cet article pour ma Fille et apparemment, elle en est complètement satisfaite!
Date de publication: 2026-04-04
Rated 3 de 5 de Hoplite 35 par Déçu Bien mais l'appareil photo ne fonctionne pas. Je vais ramener le produit pour un échange.
Date de publication: 2026-03-12
Rated 5 de 5 de PATRICE par TRES BONNE SATISFACTION très satisfait cet appareil LOGICOM COMET 64 GO 4 Gold, très facile à utiliser je le recommande
Date de publication: 2026-03-01
Rated 4 de 5 de Chaoukl par Super fonctionnalité ! J'ai acheté ce téléphone portable le mois dernier pour ma grand mère. Smartphone top.
Date de publication: 2026-01-06
