Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis terugname van uw oud toestel. Voor de terugname, dient deze zich aan de deur te bevinden, klaar voor transport (leeg en gereinigd). Kleine elektrotoestellen worden gratis teruggenomen in al onze winkels en op talloze recupel-punten.
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot juni 2028 Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
Merk
Model
Konnect K43
Systeem
Os Eigenaar
Lanceringsjaar
2025
Weergave
TFT
Grootte scherm
2,4"
Grootte scherm in cm
6,1cm
Processor
Unisoc T107
Type processor
1 Ghz Dual-Core
RAM-geheugen
48Mo
Interne opslag
128Mo
Uitbreiding
Uitbreidbaar Via Micro Sd-Poort 64Gb Max
Compatibiliteit operatoren
Alle Operatoren
Netwerk
4G
Type simkaart
Nano
GPS-compatibiliteit
Geen Gps
Wifi
Geen Wifi
Bluetooth
Ja
NFC
Nee
Capaciteit van de batterij
1 000
Snelladen
Ja
Hoofdcamera
0,08Mp
Selfie camera
0Mp
Radio
Ja
Aansluittechniek
Usb-C
Jack 3.5 mm
Ja
behuizing
Plastic
Kleuren
Zwart
Toebehoren.
oplaadkabel
Afmetingen product
H 10,1 cm x L 5,4 cm x D 1,87 cm
Afmetingen pakje
H 11,6 cm x L 8 cm x W 3,1 cm
Productgewicht
70g
Brutogewicht
143,6kg
Staat
Nieuw
Hoofd DAS (W/kg)
0,8
Gezondheidscertificaat DAS
Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde.
DAS Regelgevende tekst
Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg.
Artikelcode
10016691
Rated 4 de 5 de Steph par Presque parfaitTrès bien pour les seniors le seul petit bémol est son autonomie 1.5 à 2 j mmaxi
Date de publication: 2026-06-12
Rated 3 de 5 de Stero11 par Écoute difficileÉcoute difficile . Au niveau de l'écoute très mauvais son
Date de publication: 2026-06-09
Rated 1 de 5 de Grim par NulLe téléphone que j'ai acheté ne tient pas la charge
Date de publication: 2026-06-06
Rated 5 de 5 de Saturnes6 par Il fonctionne très bienBonjour, je suis très satisfait de du téléphone. Merci
Date de publication: 2026-06-06
Rated 5 de 5 de semimi par basique mais rapport qualité prix / performantRapport qualité prix imbattable manque juste le chargeur