Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Netwerkrouteur TP LINK AX1500-wifi6
48€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TP LINK |
| Type | Wifi Router |
| Snelheid (Mbp/s) | Av600 Mbps Via Elec Netwerk, 300 / Wifi 2,4 Ghz |
| Wifi | Ja |
| Aantal Ethernet-poorten | 1 |
| Afmetingen product | H 8 cm x L 30 cm x D 24 cm |
| Afmetingen pakje | H 8,2 cm x L 30,5 cm x W 24 cm |
| Brutogewicht | 0,73kg |
| Hoofd DAS (W/kg) | 45 |
| Lichaam DAS | 6 |
| Ledematen DAS | 5 |
| Artikelcode | 982858 |