Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Pannenkoekenmaker COSYLIFE CL-CR3 -30 cm
19€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Vermogen (W) | 1 400W |
| Afneembare platen | Nee |
| Aantal platen | 1 |
| Materiaal van het kookoppervlak | Teflon |
| Diameter (cm) | 30cm |
| Thermostaat | Ja |
| Verwarming indicator | Ja |
| Materiaal binnenkant | Téflon |
| Toebehoren. | Houten spatel en een houten verdeler |
| Aanvullende kenmerken | Grote pannenkoeken voor nog meer genot! |
| Afmetingen pakje | H 33,5 cm x L 9,4 cm x W 33,3 cm |
| Nettogewicht | 1,6kg |
| Brutogewicht | 2kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 993584 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de nageur par elle fait le job je ne regrette pas du tout mon achat. Elle est pas chère et fonctionne sans soucis
Date de publication: 2026-04-27
Rated 5 de 5 de Fany par Bon appareil Je suis satisfaite de cet achat. Je ne l'ai utilisé qu'une seule fois. Je ne maîtrise pas encore la technique mais nous avons quand même pû manger des crêpes
Date de publication: 2026-04-16
Rated 5 de 5 de Mboyrika par Super rapport qualité prix Super contente de cette crépiere excellent rapport qualité prix mon mari ma fille et moi sommes ravis je recommande
Date de publication: 2026-04-14
Rated 5 de 5 de Jess B par Super Très satisfaite de mon achat que j'ai acheté récemment
Date de publication: 2026-04-14
Rated 5 de 5 de Jb02 par Excellent produit Très satisfait pour le rapport qualité /prix. Fait le job.
Date de publication: 2026-03-29
