Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Heteluchtoven Catalyse VALBERG MFO 70 C TR X 343C
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type oven | Multifunctionele Katalyse-Oven |
| Verwarmingswijze | Conventionele Oven |
| Totaal netto volume | 70L |
| Schoonmaken van de oven | Katalyse |
| Type deur | Klassiek |
| Programmeerbaar | Ja |
| Aantal bereidingswijzen | 9 |
| Maximale temperatuur (°C) | 250°C |
| Grill | Ja |
| Energieklasse | A |
| Vermogen oven (W) | 3 000W |
| Vermogen grill (W) | 2 000W |
| Kabel meegeleverd | Ja, zonder stopcontact |
| Toebehoren. | 1 Rooster, 1 Lekplaat, Telescopische Rails |
| Inbouwafmetingen | H 60 x L 57 x P 56 cm |
| Afmetingen product | H 59,5 cm x L 59,5 cm x D 57,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 67 cm x L 62,1 cm x W 68,8 cm |
| Kleuren | Inox |
| Brutogewicht | 35kg |
| Aanvullende kenmerken | Ontdooien,Dubbele Grill |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,8W |
| Automatisch uitschakelen | 20min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 988681 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 3 de 5 de Anonyme par Programme Programmation des temps de cuisson peu intuitive et mise à l’heure
Date de publication: 2026-04-28
Rated 5 de 5 de Toto le haricot par Four Top pour le prix , les fonctions et la dispo en magasin. Le SAV 2 ans sur site ! Bravo
Date de publication: 2026-04-23
Rated 5 de 5 de Marief195 par Cadeau J'ai acheté cet article pour l'offrir, malheureusement la dimension n'allait pas la personne l'a changé contre un avoir.
Date de publication: 2026-04-07
Rated 4 de 5 de Pat37 par Bon produit Je viens de l installer, bonne fonctionnalités mais notice d installation incomplète pour l installation sur le plan de travail, retrouvée sur internet. A vour a l usage
Date de publication: 2026-04-01
Rated 5 de 5 de STEPH par Four J ai acheté ce four le mois dernier et j en suis très content
Date de publication: 2026-03-20
