Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
TRUST 800VA UPS Noodstroomvoeding
68€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TRUST |
| Producttype SAP | Omvormer |
| Omvormervermogen (VA) | 800VA |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Alarm | Ja |
| Aantal stekkers | 6 |
| Aantal IEC C13-aansluitingen | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen | 0 |
| Aanvullende kenmerken | De Maxxon ononderbroken stroomvoorziening (ASI) met geïntegreerde 800 VA batterij zorgt ervoor dat elektronische apparaten tijdelijk blijven werken bij een stroomuitval. Nadat u uw apparatuur hebt aangesloten op een van de drie door de batterij gevoede stopcontacten, krijgt u waardevolle tijd om uw werk op te slaan of verder te spelen en uw apparatuur veilig uit te schakelen na een stroomonderbreking. |
| Kleuren | Zwart |
| Nettogewicht | 4,5kg |
| Brutogewicht | 4,8kg |
| Afmetingen product | H 9,3 cm x L 20,2 cm x D 29,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 13 cm x L 24 cm x W 36 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | TRUST INTERNATIONAL BV |
| Postadres | 600 LAAN VAN BARCELONA 3317 DD DORDRECHT |
| E-mailadres | SUPPORT@TRUST.COM |
| Artikelcode | 990166 |