Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
BRAUN multifunctionele mixer MQ50202M
39€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | BRAUN |
| Vermogen (W) | 1 000W |
| Aantal snelheden | 21 |
| Verwijderbare voeten | Ja |
| Materiaal van het mes | Inox |
| Toebehoren. | kom, mini-hakker en garde |
| Afmetingen product | H 20,8 cm x L 6,2 cm x D 6,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 25,2 cm x L 11,8 cm x W 27,8 cm |
| Aanvullende kenmerken | De pluspunten van het product : - 21 snelheden : Handmatige snelheidsregelaar met 21 standen voor het aanpassen van de snelheid met één vinger en zonder onderbreking. - 1000 W motor : Krachtige en zeer efficiënte motor - SplashControl-technologie : Een spettervrije technologie voor een vlekkeloze keuken. - PowerBell Vplus mes : Resultaten tot 4 keer fijner (vergeleken met de Braun MQ10.000P op amandelmelk) - Sommige onderdelen zijn vaatwasserbestendig (raadpleeg de handleiding) |
| Brutogewicht | 1,2kg |
| Artikelcode | 10013186 |
Rated 4 van de 5 door f4gva uit Mixeur multifonctions BRAUN MQ50202M J´ai acheté ce produit et j´en très satisfait.....
Datum plaatsing: 2026-04-12
Rated 5 van de 5 door Meilleur uit Marin Meilleur efficace rapide très très bien 100000/100000
Datum plaatsing: 2026-04-11
Rated 4 van de 5 door Tolark uit Fonctionnement correct Je l'ai acheté il y a environ un mois, et j'utilise tout les jours.
Datum plaatsing: 2026-04-08
Rated 5 van de 5 door BJMJ uit Super fonctionnalités à prix imbattable Produit parfaitement conforme et moins cher qu'ailleurs
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 5 van de 5 door Nawel uit Très pratique J’ai acheté cet article et j’en suis vraiment satisfaite.
Datum plaatsing: 2026-03-15
