Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
SAMSUNG UE50U7000FUXXN - TV 50" 4K SMART
329€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Energieklasse | G |
| Grootte scherm in cm | 127cm |
| Grootte scherm | 50" |
| Resolutie | Uhd 4K |
| Smart TV | Smart TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 1,52 - 1,78M |
| Bluetooth | Ja |
| USB-functies | Audio-Speler |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 3 |
| Scart | 0 |
| Jack | Nee |
| Productgewicht | 8,6kg |
| Muursteun | I2, F2, D2 |
| Afmetingen product | H 69cm x L 111cm x D 20cm |
| Afmetingen pakje | H 74,3 cm x L 122,8 cm x W 12,7 cm |
| Brutogewicht | 12kg |
| Artikelcode | 10016573 |
