Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
EDENWOOD ED40A06FHD-RE - TV 40" FHD SMART
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Energieklasse | E |
| Grootte scherm in cm | 102cm |
| Grootte scherm | 40" |
| Resolutie | Full Hd |
| Visualización | Led |
| Smart TV | Smart TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 1,30 - 1,51M |
| Bluetooth | Nee |
| Wifi | Ja |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-T / TNT_HD, DVB-S2, DVB-S |
| Contrast | 1000 : 1 |
| Lichtsterkte | 220Nits |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 3 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 0 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Ja |
| Programmeerbare slaapstand | Nee |
| Geluidsresolutie | 2x8W |
| Schermfrequentie | 60Hz |
| Toebehoren. | 1 Afstandsbediening |
| Ruimte tussen tv-stands | 84,41cm |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Nettogewicht met inbegrip van voet (kg) | 4,5kg |
| Muursteun | I2, F2, D2 |
| Afmetingen product | H 55,75cm x L 84,41cm x D 20,62cm |
| Afmetingen pakje | H 58,5 cm x L 99 cm x W 10,4 cm |
| Brutogewicht | 5,67kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10011184 |
Rated 4 van de 5 door Pat56 uit Parfait à ce prix Tv de base comprenant tout le nécessaire. Elle fonctionne parfaitement; reste à voir la résistance au temps.
Datum plaatsing: 2026-03-28
Rated 5 van de 5 door nitrep uit fonctionné a merveille très satisfait de mon achat je recommande ce teleivieur
Datum plaatsing: 2026-03-25
Rated 5 van de 5 door Ninon 2023 uit Super efficace Tres contente de mon achat.elle fonctionne tres bien
Datum plaatsing: 2026-03-24
Rated 5 van de 5 door FRED02 uit Parfait Bon produit, belle image. Parfait pour mettre dans notre location
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 4 van de 5 door ANSI255 uit Bien et bon marché Très bon rapport Q/P. Un bémol concerne l'angle de vision car les couleurs palissent mais très bien sous un angle de plus ou moins 30 degrés.
Datum plaatsing: 2026-03-23
