Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Koffiezet MOULINEX FG1M1BBE0 PLAINO grijs
19€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MOULINEX |
| Type koffiezet | Koffiezetapparaat Met Filter |
| Kleuren | Grijs |
| Vermogen (W) | 1 000W |
| Programmeerbaar | Nee |
| Inhoud | 1,1L |
| Isotherm | Nee |
| Aantal tassen | 12 |
| Houdt warm | Nee |
| Filterhouder | Afneembaar En Wasbaar |
| Zichtbaar niveau | Ja |
| Anti drup | Ja |
| Materiaal van de kom | Glas |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Aanvullende kenmerken | - EEN TOETS VAN ELEGANTIE IN UW KEUKEN : een filterkoffiezetapparaat met zachte en moderne lijnen en een glanzende afwerking die een vleugje elegantie aan uw ochtenden geeft - GEMAKKELIJKE CONTROLE VAN HET WATERPEIL : eenvoudig bijvullen dankzij het grote, volledig transparante waterreservoir met perfecte zichtbaarheid - GEEN DRUPPELS : met het druppelstop-systeem schenkt u koffie op elk moment, zelfs voordat het zetproces is voltooid - VOLLEDIGE RUST : automatische uitschakeling aan het einde van het zetproces en warmhoudfunctie zorgen voor volledige gemoedsrust - 15 JAAR REPARATIEGEMAK TEGEN EEN EERLIJKE PRIJS : 15 jaar reparatiegarantie tegen een eerlijke prijs dankzij ons netwerk van 6.200 reparateurs wereldwijd, om bij te dragen aan milieubescherming en afvalvermindering - GROTE CAPACITEIT : zet tot 12 kopjes dankzij de grote capaciteit van 1,1 L, ideaal om koffie te delen met familie en vrienden - LAMPJE ALS INDICATOR : zet eenvoudig koffie, zelfs op drukke ochtenden, dankzij de aan/uit-schakelaar met indicatielampje om snel het zetproces te starten - INHOUD : filterkoffiezetapparaat, maatschepje |
| Afmetingen product | H 29,7 cm x L 22,7 cm x D 17 cm |
| Afmetingen pakje | H 30,9 cm x L 19,6 cm x W 27,2 cm |
| Nettogewicht | 1,39kg |
| Brutogewicht | 2,12kg |
| Artikelcode | 10018676 |
